najlepszy dla dziecka

Rowerek MAGIC to najlepszy pojazd dla małych dzieciaków do nauki jazdy. Polski producent rowerków to firma Lak-Magic z Częstochowy. LAK-MAGIC to polski producent rowerków. Najlepszy rower dla dziecka jest dla niej priorytetem.

Rower wykonany bardzo solidnie ponieważ wyprodukowano go z najlepszych certyfikowanych polskich materiałów. Stalowa rama, kierownica oraz regulowane siodełko wyróżnia go pośród konkurencji. Rowerek posiada napęd na profesjonalny łańcuch. Znajduje się on w centralnym punkcie pod siodełkiem a w związku z tym bardzo to wygodne do nauki jazdy i nauki pedałowania przez dziecko.

Polski producent rowerków wykonał koła ze specjalnego tworzywa sztucznego i odpowiednio ze sobą połączył stalowymi nitami dlatego czyni je niesamowicie wytrzymałymi. Posiadają gumową oponkę zapewniającą bezszelestną jazdę po każdym rodzaju podłoża. Najlepszy rowerek posiada regulowane siodełko ponieważ pomaga to w dostosowaniu do wzrostu dziecka a w związku z tym rowerek rośnie razem z nim.

Najlepszy rowerek MAGIC można nabyć z popychaczem co pomaga rodzicom kontrolować jazdę dziecka.

Pojazd-rowerek posiada Znak Bezpieczeństwa oraz Certyfikat CE. Wystawiono go przez TUV w Niemczech. W użytkowaniu dodaje mu to poczucie bezpieczeństwa dla dziecka i rodzica. Rowerek MAGIC nie jest produkowany w Chinach. Jest produkowany tylko z polskich materiałów w 100% w Polsce.

Rower MAGIC posiada autorskie rozwiązania konstrukcyjne. Dla każdego dziecka, rowerek MAGIC powinien być jako pierwszy rowerek. Jest prawdopodobnie najlepszym rowerkiem trójkołowym, trzykołowym na świecie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6