rowerek magic

Rowerek Magic,  3-kołowy Lak Magic (polski producent rowerów) jest bardzo solidnym produktem. Idealnym do nauki jazdy na rowerze. W przeciwieństwie do większości dostępnych na rynku rowerów dziecięcych, jego konstrukcja jest dokładnie przemyślana. Oprócz walorów wizualnych, zapewnia duże bezpieczeństwo jazdy jak na rowerek z łańcuchem.

Według większości opinii rowerek na łańcuch Magic (polski producent rowerów) służy klientom od wielu pokoleń. Świadczy to o solidnym wykonaniu każdego szczegółu. W przypadku nauki jazdy musimy liczyć się z intensywną eksploatacją produktu. Jednak mimo to rowerek Magic jest „nie do zdarcia”.

Wykonane na stalowej konstrukcji. Koła posiadają gumowe okładziny, co zapewnia cichą jazdę, bez ryzyka porysowania podłogi. Dodatkowo rowerek  wyposażony jest w napęd łańcuchowy. Warto zaznaczyć że usytuowany na środku osi rowerka (pod siedzeniem), a nie na przednim kole. Dzięki temu podczas jazdy dziecko nie naraża swojego kręgosłupa na uszkodzenia. Dodatkowo dziecko przesiada się później na większy rowerek na łańcuch bez kłopotu, ponieważ w rowerach dla dorosłych pedały znajdują się w takiej samej pozycji. Co wyróżnia rowerek z łańcuchem Lak Magic? Jest to produkt w 100% polski. Wykonany zgodnie ze starą zasadą zachowania wysokiej jakości. Jest to świetny produkt z kategorii rowerek dla dziecka.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6